رده محصول

محصولات ویژه

کیسه بازی تخته

کوله پشتی بازی تخته نهایی

شما داغ ترین بازی ها را دارید
وقت آن است که یک کیسه ای که تمام آنها را نگه دارد. فقط HEIGHT MUSIC GAME BAG می تواند آن را اداره کند!
Send Inquiryچت کن

شما داغ ترین بازی ها را دارید

وقت آن است که یک کیسه ای که تمام آنها را نگه دارد. فقط HEIGHT MUSIC GAME BAG می تواند آن را اداره کند!

بنابراین، چه اندازه کیسه حمل و نقل هیئت مدیره باید باشد؟

شما می خواهید یک کیسه ی هیئت مدیره را بپزید که به اندازه ی اندازه های جعبه ی معمولی مناسب باشد. شما می خواهید چک کنید که کدامیک از بازی های تخته ای در کیسه متناسب است اما شما نمی خواهید چیزی بیش از حد بزرگ باشد که شما نمی توانید حمل کنید از وزن همچنین بررسی کنید که تسمه های کیسه ای به اندازه کافی محکم هستند تا بتوانند چنین وزنی را حمل کنند. هیچ چیز بدتر از جعبه بازی روی صفحه نیست. همه آنها را نگران نباشید، Bcs Highight Board Bag می تواند بهترین راه حل برای شما باشد.

 

مشخصات محصول:

مدل شماره: HTBG01-WT

نام مورد: کوله پشتی هیئت مدیره نهایی، کیسه درام کیجون، کوله پشتی و کیف دستی، 2 توابع

مواد: ضخامت 10mm اسفنج، 600D آکسفورد و 210T نایلون

اندازه: 330 * 320 * 520mm

MOQ: 500 عدد

مناسب برای: حمل جعبه cajon، فروشگاه بازی روی میز، کوله پشتی برای مسافرت

image001 (001)

تابع ارتفاع کیسه بازی

Board Game Garage راه حل کامل برای حمل و ذخیره بازی و لوازم مورد علاقه خود را از تمام اشکال و اندازه، از جمله بازی های بزرگ بزرگ که فقط برای کیسه های دیگر بیش از حد بزرگ است. تنوع و سبک آن بی نظیر است! بیشتر در مورد کیسه های خرده فروشی خرده فروشی یا کیسه هایی که برای بازی هایی که می خواهید بازی کنید بسیار کم است.


ساخت و ساز کیفیت

ارتفاع کیسه بازی دارای همه چیزهایی است که شما می خواهید و در مورد حمل برای بازی های خود نیاز دارید. این ساخته شده از پارچه 600D آکسفورد محکم است که بهترین ترکیب وزن و قدرت را ارائه می دهد. آن را با 10mm padding برای محافظت از محتویات کیسه از scuffs و خراش تقویت شده و همچنین می توانید برای سفر استفاده کنید.
درخواست سختی در پشت بند

با استفاده از یک راه صاف و دو طرفه بین قسمت اتصال کیسه و بند عقب؛ همچنین استفاده از ضخامت 6mm اسفنج برای قرار دادن در بند؛ بنابراین بند کیسه می تواند قدرت بیشتری از کیسه داشته باشد و باعث می شود تا کیسه وزن آن 6-9 کیلوگرم باشد.image002_ 副本


بسته بندی با کیفیت بالا - اطمینان حاصل کنید که کیسه ها برای صادرات و بدون مرطوب نگهداری می شوند

image002_ 副本 1


بارگیری تصاویر:

image017_ 副本

Hot Tags: کوله پشتی هیئت مدیره نهایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، عمده فروشی، خرید، ارزان، قیمت، تخفیف
  • QR CODE