رده محصول

دانش

چگونه برای تعمیر یک buzz buzz؟
Nov 30, 2018


وزوز گوشه چیست؟ این بدان معنی است که رشته ها خیلی کم هستند و یا فراتر از حد بالا است و اکثر بازیکنان ورزشکار این مشکل را برطرف می کنند. شرح زیر شما را راهنمایی می کند تا وزوز گوش خود را اصلاح کنید.


Ukulele buzz solution


قبل از اصلاح وزوز باید علت وزوز را بیابید، شما باید بدانید جایی که وزوز آمده است. رشته را رعایت کنید یا گوش کنید و با دقت گوش کنید تا موقعیت مکانی را بیابید.اگر ممکن است از ukulele باشد رشته ها، تیونرهای Ukulele، مهره یوکلل، زین، پل یا دمبرگ؟ هنگامی که آن را پیدا کردید، می توانیم آن را با توجه به مکان حل کنیم. چند راه حل مبتنی بر مکان های مختلف وجود دارد.


1. Buzz از رشته می آید

اول از همه، ما باید انحنای گردن را بررسی کنیم تا ببینیم آیا انتقال گردن، که باعث گردن به عقب می شود. این پدیده اغلب به عنوان موقعیت کم و وزوزی جدی ظاهر می شود. صدای پس از 12 عدد صحیح است و در صورت فشار دادن اولین لرزش و 15 عدد، رشته ها با ابریشم در وسط رنگ می شوند. در این زمان ما باید از یک آچار شانه ای استفاده کنیم تا تقویت گردن را به عقب به عقب بچرخانیم و گردن را آرام کنیم تا او را به حالت عادی بازگردانیم.


2. او مهره و زین را کم می کند برای ایجاد وزوز .

در مورد انحنای گردن طبیعی، چکمه مهره ساده تر است، معمولا لنگ اول وزوز، و دیگر frets خوب است. اگر زین بیش از حد کم باشد، وزوز در موقعیت نسبتا بالا مانند 5 یا حتی 7 عدد ظاهر می شود. بنابراین ما باید مهره و زین جدید را جایگزین کنیم.


3. هنر P ukulele صنایع دستی خوب نیست، و یا ما اغلب فقط یک موقعیت واحد را برای ایجاد این خط بیش از حد بزرگ، باعث می شود ارتفاع ابریشم فرد طبیعی نیست.

با تشخیص ابریشم مراقب باشید، زیرا ابریشم گران است و جایگزینی آن آسان نیست، بنابراین باید بیشتر مراقب باشیم. به عنوان مثال: اگر پانل، گردن، بالش و کد پیانو طبیعی باشد، گلوله پنجم را فشار داده و نگه دارید و دو امکان وجود دارد:

(1) لنگ پنجم کم است.

(2) لنگ ششم در ابریشم بالا است.


اگر ما بی احتیاط فکر می کنیم که لایه ششم خیلی بالا است و به پایین کشیدن آن، شش محصول یک واکنش زنجیره ای پایین تر نسبت به هفت محصول را ایجاد می کند. ما عملیات اشتباه را برای تمام ابری انجام خواهیم داد، بنابراین ما باید بر روی محورهای 3، 4، 6، 7 باقی بمانیم، ارتفاع رشته را پس از پایین نگه داشتن مقایسه کنیم، به درستی متوجه شویم که آیا فروتن پنجم کم است یا شیب ششم بلند است. سپس با آن برخورد کنید. اگر ابریشم فردی بالا باشد، می توانیم یک جسم سخت را در پشت گردن به ابریشم قرار دهیم. بهتر است برای قرار دادن برخی از حوله های نرم یا فیلم در وسط برای جلوگیری از آسیب به رنگ گردن، سپس به آرامی شیر ابریشم و دست کشیدن. هنگام استفاده از یک چکش با سر لاستیک، اگر شما نمی توانید آن را پیدا کنید، بسیاری از پیچ گوشتی ها در حال حاضر یک دسته لاستیکی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فشار بر روی سیم و ضربه زدن به دسته با چکش. توجه داشته باشید که ابریشم آسان است به ضربه زدن در، بنابراین مطمئن شوید که کمی شیر، سپس آن را آزمایش، آن را بیش از حد.

اگر رشته های فردی کم هستند، آنها را حذف کرده و آنها را دوباره نصب کنید. روش حذف آنها این است که از یک شیء سخت اشاره شده برای نگه داشتن رشته در یک طرف و از مسیر رشته به موازات انگشت به سمت دیگر حرکت کنید تا اجازه دهید او از انتهای دیگر خارج شود. (گردن با احتیاط پوشیده شده است). مراقب باشید که نبش های روی انگشت نباشید.


در بالا برخی از پیشنهادات ما برای شما هنگامی که با وزوز ukulele ملاقات و آرزو آنها کمک می کند، خوش آمدید به ما به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خود را. با تشکر از همه شما.


ویرایش توسط ارتفاع موسیقی شرکت سازه با مسئولیت محدود


  • QR CODE