رده محصول

دانش

برخی از مشاوره برای مبتدیان Ukulele - چگونه انتخاب اندازه Ukulele؟
Nov 22, 2018

وقتی ما در حال تحصیل در دانشگاه Ukulele بودیم، لازم بود که برخی از عادت های اوقولل را درک کنیم. امروز، موسیقی ارتفاع در اینجا خوشحال است که شما را به ارمغان بیاورد و توصیه های مبتدی را برای شما به ارمغان بیاورد، ما امیدواریم که به همه کمک کند. و برای اولین بار، مهمترین چیز این است که چگونه یک اندازه مناسب را برای خود انتخاب کنید؟ در زیر برخی از پیشنهادات و تفاوت در مورد اندازه Ukulele است.


طبقه بندی Ukulele اندازه


Ukulele معمولا به چهار دسته تقسیم می شود: سپرانو، کنسرت، تنور و باریتون. اندازه 21 اینچ، 24 اینچ، 26 اینچ، 30 اینچ است.

height music ukulele sizes

هر اندازه از لوکال دارای مزیت صدا است، انتخاب خاص این است که به ترجیحات شخصی نگاه کنید، اما برای مبتدیان توصیه نمی شود که 30 اینچ، 30 اینچ برای باس را انتخاب کنید، صدای نهایی گیتار است؛ چهار رشته اول، آن را گیتار نوعی گیتار کوچک است، انگشت نیز یک نسخه کوچک از انگشت گیتار است، که ممکن است برای دوستان که گیتار را بازی کرده اند، مناسب تر باشد.


T ype S (21 اینچ - Soprano) : سبک و راحت برای بارگیری نیست، اصلی ترین مدل یوکلل، کمترین قیمت، بیشترین انتخاب، مناسب برای مبتدیان است. سه برابر بیشتر است و خط قوی تر است. این مخصوصا برای سبک های انگشت مناسب است. این می تواند در هر زمان با دوستان بازی کند. صدای ترد و روشن است. این نماینده Ukulele است، اما محدوده محدودتر است. برای بسیاری از مبتدیان بسیاری از Ukulele های نصب شده وجود دارد.


نوع C (24 اینچ کنسرت) : صدای غنی تر از نوع S است، رزونانس خوب است، بازی قوی است، فرکانس پایین دبیرستان نسبتا متعادل است، اندازه متوسط است و برای مبتدیان توصیه می شود را انتخاب کنید . انگشتان با انعطاف پذیری متوسط یا انگشت کوچک، یا یک پیراهن بزرگتر برای یادگیری، نیاز به یک پیانو بزرگ برای فشار دادن رشته، و انگشت S نوع خواهد شد بسیار بر روی انگشت شلوغ است. انتخاب نوع T ممکن است احساس خوبی نداشته باشد. نگه دارید، بنابراین بین S و T نوع C است. بسیاری از دختران نیز پس از داشتن یک Ukulele خاص، نوع C را انتخاب می کنند.T ype T (26 اینچ - تنور) : محدوده صدا وسیع تر است، صدای کامل و دورتر است و رزونانس بسیار خوب است. این برای بازی مناسب است. این یک مدل انفرادی است که مخصوص انگشت مناسب است. این انتخاب خوبی برای انتخاب انگشت است. حجم نسبتا بزرگ است، نسبت انگشت نیز گسترده است، و درجه فاصله طولانی است. می توان گفت که این یک مدل عملکرد استاندارد است. بسیاری از پسران پس از داشتن یک Ukulele خاص، نوع T را انتخاب خواهند کرد.


نوع B (30 اینچی باریتون) : این یک اندازه بسیار بزرگ است، بنابراین به طور معمول مناسب برای انسان و بازیکنان حرفه ای Ukulele است.


در بالا برخی از توصیف ها از اندازه یوکلل و برخی از پیشنهادات برای همه است. به یک کلام، اگر شما یک مبتدی ابتدایی هستید، 23 اینچ برای شما بسیار مناسب است، BEC نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد زمانی که شما تبدیل به حرفه ای تر و همچنین آسان برای بازی هنگامی که شما beignner است. به هر حال شما می توانید اندازه مناسب خود را با توجه به پیشنهادات بالا انتخاب کنید، امیدوارم کمک کند. ممنون بابت گرفتن زمان.


ویرایش توسط Highight Musical Instrument Co.، ltd گروه اخبار


  • QR CODE