رده محصول

دانش

ورود ukulele دانش
Jan 14, 2019

Ukulele معمولا به چهار دسته تقسیم: سوپرانو و کنسرت و تنور و باریتون. اندازه هستند 21 اینچ اینچ 23، 26 اینچ، 30. اینچ.


هر اندازه ukulele مزیت صدا، انتخاب مشخص است است که به دنبال در تنظیمات شخصی است، اما توصیه نمی شود برای تازه کار برای انتخاب 30 اینچ 30 اینچ برای باس صدا نهایی گیتار چهار رشته، آن نوع گیتار کمی ، انگشت است نیز کاهش می یابد نسخه گیتار انگشت است که ممکن است مناسب تر برای دوستانی که گیتار بازی کرده اند.


Ukulele دو شکل رایج است، یک نوع گیتار و دیگر آناناس نوع است.


به طور کلی نوع آناناس رزونانس بهتر است، تن خاص تر است و صدای گیتار نوع سنتی است، اما تفاوت واقعی این دو بیش از حد بزرگ است. بهتر است برای انتخاب شکل شما است.


Ukulele به راحتی می توانند یاد بگیرند. اگر شما برخی دانش، به خصوص یکی از دوستان که درک گیتار، شما می توانید شروع با انتخاب اولیه مطالعه. با این حال، برای کسانی که هیچ پایه و اساسی برای موسیقی و سازهای شایسته مطالعه در ابتدا قابل درک ممکن است. شرایط مختلف در کتاب درسی اشتباه گرفته و یاد گرفته. در این مورد تدریس معلم را انتخاب کنید. یادگیری بهتر است.


اگر شما مطالعه در سطح نسبتا تازه وارد و احساس می کنید که شما را افزایش نمی شما نیز بابت کلاس آموزشی توصیه می شود. معلم با قلب شما یاد می دهد و شما را با قلب خود را یاد بگیرند. معلم خوب با توجه به نیازهای دانش آموزان یاد می دهد. اجازه دهید دانش آموزان به سرعت و جامع درک ساز، تئوری موسیقی و بازی.


برای مبتدیان، استقرار صحیح ایجاد و یا در مراحل اولیه بازی مهم است. از آنجا که بیش از حد بسیاری از جزئیات به تدریس در فرایند آموزش هر نوع ساز گاهی کارت جایی شکستن نیست و می خواهید داد تا. به عنوان مثال، برخی از مردم نمی خواهند یاد بگیرند زیرا رشته ها تنگ است اما آنها می دانند که دلیل است که سمت چپ نما در جای اشتباه است و می توان آن را توسط یک معلم حل شده است. ترحم بسیار به از دست دادن علاقه و دادن آموزش به دلیل چنین جزئیات کوچک است. شور و شوق مردم محدود است. هنگامی که شما به علاقه قوی ترین اگر شما بازگشت نتیجه خاصی نمی تونم، شور و شوق خود را کوچکتر و کوچکتر خواهد شد.


به عنوان یک ابزار جدید ukulele هندسی افزایش تعداد افراد تحصیل در سال های اخیر دیده می شود. Ukulele ساده, یادگیری دوستان بیشتر قابل حمل، خانواده، کمپینگ، سفر و مطالعه، می تواند بازی هر زمان، هر کجا، و یادگیری ابزار ساده است که خوشبختی را می توانید به خودتان و دوستان در اوقات فراغت خود را. چرا بهبود خلق و خوی و جذابیت،?


  • QR CODE