رده محصول

دانش

مقايسه ukulele چوب--چوب بهترین شما ukulele را انتخاب کنید
Nov 23, 2018


بنابراین کیفیت چوب صدا را تعیین می کند برخی از هسته ukulele و گردن و گردن و بدن را از چوب ساخته شده است. بخش اصلی چند تکه چوب است. سر و گردن هستند یک قطعه یک پانل جلو (پانل) یک پانل های عقب (پشت پانل) و یک صفحه (صفحه). این قطعه چوب است که تقریبا به دو نوع تقسیم یکی تخته سه لایی نامیده می شود و دیگری روکش نامیده می شود. روکش چوبی است که برش و قالبگیری با هم است. دانه چوب متقارن است و تخته سه لا پس از فشرده است. در پس روکش جهش كيفي در عملکرد دایره زنگی. حتی با پیانو یک جنگل های مختلف می توانید صدا تاثیر می گذارد. پس چه هستند به ویژگی این چوب ukulele عمده و نحوه انتخاب چوب مناسب ukulele به خصوص برای مبتدیان و یا حتی یک بازیکن حرفه ای ukulele


چوب ukulele عمدتا شامل لاله درختی Sapele چوب ماهون افرا صنوبر اقاقیا، و غیره. قیمت از لاله درختی بسیار ارزان و برای Sapele و چوب ماهون دارد نسبتا مقرون به صرفه, در حالی که اقاقیا نسبتا گران به دلیل صدای نادر چوب و منحصر به فرد آن است. اقاقیا تایوان و اقاقیا هاوایی. چوب اقاقیا هاوایی چرخه تولید بلند و خروجی کم است. در حال حاضر از صادرات ممنوع است. عمدتا محلی استفاده می شود و نادر و ارزشمند است. تنها توسط چند مارک های شناخته شده مانند Mr.mai استفاده می شود. جنگل های مختلف دارای ویژگی های مختلف دایره زنگی و دانه های مختلف چوب را می توان با توجه به قیمت روانی می خواهید انتخاب شده است. در زیر ویژگی های چوب معمولا مورد استفاده در ukulele است.

ukulele wood comparison

لاله درختی

لاله درختی سبک وزن چوب خنثی با لحن بسیار پایدار است، تن نسبتا ملایم و خوب حفظ، اما هنوز دانه دانه. این به طور گسترده ای در Ukulele برای تولید ویژه برای کسانی که مبتدی ukuleles و ukuleles های رنگارنگ برای بچه ها استفاده شده است و شهرت خوب است. انتخاب بسیار مقرون به صرفه است.


Sapele

چوب شبیه چوب ماهون با چوب رنگ و بافت شبیه به چوب ماهون. Sapele سنگین تر از چوب ماهون است و مواد کمی شکننده با صدای متعادل بالا و متوسط و کم صدا است.


چوب ماهون

چگالی بالاتر چوب ماهون بیشتر متنوع و انواع سبک های موسیقی می تواند در صورت متعادل اداره کند. چوب ماهون چوب بافت بسیار عالی و کیفیت موسیقی طبیعی است. کیفیت صدا مناسب و گرم است صدای گرم و سرشار از فرکانس پایین است و آن ویژگی های بسیار خوب حفظ است، اما آن را فاقد اثر رزونانس بزرگ مانند صندل قرمز.


صنوبر

صنوبر یک انتخاب خوب برای جارو و بازی با لحن روشن و کامل است.


افرا

افرا سخت نیز برای بدن به دلیل چگالی بالا، تداوم صدا و خوب روشن استفاده می شود. نرم افرا سبک وزن است و حس خوب لرزش برای رشته ها است. صدا روشن است، اما آن نیز واضح است به عنوان سخت افرا است که خفیف تر است.


سرو

سخت تر سرو تن گرد، عظیم الجثه است که بسیار محبوب است با انگشت اسلحه می دهد.


اقاقیا هاوایی

اقاقیا یا KOA به عنوان چوب بالا برای ساخت Ukulele شناخته شده است! چوب های بسیار زیبا از هاوایی است و بسیار نادر است. این مدت از برش در هاوایی ممنوع شده است. با توجه به آن با کیفیت عالی صدا آن صدای ملایم مانند هلو است اما روشن تر و بیشتر دانه دانه از چوب ماهون است. ظاهر پس از نقاشی بسیار زیبا است و صدا باید بازی پس از چوب برای چند سال بازی شده.


همچنین دیگر چوب وجود دارد شده برای ukulele استفاده می شود، ما به نام گورخر ukulele چوب ukulele چوب گردو انبه ukulele چوب بامبو ukulele چوب ukulele چوب بلسان بنفش و پروانه چوب ukulele اما محبوب از جنگل بالا هستند.


پس به طور کلی sapele و چوب ماهون است یک انتخاب خوب برای مبتدی ukulele و صنوبر نیز خوب است. با این حال، برای هنرمندان حرفه ای ukulele چوب اقاقیا افرا و سرو خوب انتخاب دارد. ماده فوق فقط برای شما مرجع و ارتفاع موسیقی تیم خوش آمد به شما تماس با ما, اشتراک گذاری دانش بیشتر با هم اجازه می دهد که اگر شما هر گونه پیشنهادات بهتر است. خیلی متشکرم. : )


امیدوارم این مقایسه چوب ukulele شما زیادی برای شروع کردن سفر ukulele کمک می کند.


ویرایش توسط ارتفاع موسیقی ساز شرکت با مسئولیت محدود اخبار بخش

  • QR CODE