رده محصول

محصولات ویژه

کیسه گیتار

 • 40 اینچ گیتار آکوستیک

  ارتفاع مجموعه ای از موارد و کیسه های ناهموار را ارائه می دهد، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که هر عنصری از دستگاه شما امن است. اگر برای حفاظت از تجهیزات مخلوط کن یا تجهیزات قفل، Gator چندین جعبه سخت پوستان، کیسه های با دوام و پوشش برای گیتار،...
  بیشتر
 • موارد گیتار و کیسه گیتار

  پارچه 10mm آکسفورد از کیسه های گیتار TGB01-BN گیتار خود را از آسیب با مقاومت در برابر اشک و رطوبت از خارج ضخامت ضخامت 10mm را حفظ می کند بدن بدن خود را از خرابی و شکستگی در هنگام بارگذاری در داخل و خارج نگه می دارد. این داخلی دارای یک پوشش پارچه ای غیر...
  بیشتر
 • کیسه جت گیتار با بند شلوار

  طیف وسیعی از کیسه های گیتار کلاسیک عالی راه عالی برای حفاظت و انتقال وسیله رشته خود است، همه در محدوده قیمت مقرون به صرفه است. این کیسه گیتار زیبا است سبک و کاربردی، با مواد نایلون با دوام پاکت، زیپ محکم و بمب تقویت شده در هر بخش.
  بیشتر
 • کیسه صوتی گیتار آکوستیک

  کیسه جیبی بلند برای کسانی که فقط در مورد موسیقی علاقه مند هستند، حتی زمانی که فقط به طور معمول بازی می کنند. کیسه ای با ظرفیت بالای 25 میلیمتری برای طراحی گیتار کلاسیک و گیتارهای آکوستیک از 39 تا 40 "گیتار طراحی شده است.
  بیشتر
خوش آمدید به خرید و فروش غرفه گیتار کیسه برای فروش در اینجا از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای در چین. کارخانه ما بهترین کیف گیتار سفارشی را با قیمت ارزان ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 • QR CODE