رده محصول

محصولات ویژه

اخبار

توسعه ukulele
Oct 31, 2018

Ukulele نیز بسیار توسط خانواده سلطنتی و اشراف، پادشاه Kalakaua اما ملکه و ملکه Liliuokalani که Ukulele بازی کرده اند در نظر گرفته شده است. در نتیجه، Ukulele توسط Hawaiians بیشتر پذیرفته شده است. از ماهیگیران تارو پرورش دهندگان به پادشاهان و کوئینز، هر کس را دوست دارد به یادگیری و بازی Ukulele. حدود سال 1915, Ukulele پیانو پرواز به قاره آمریکای شمالی. موسیقی هاوایی آمار سان فرانسیسکو و جاروب در سراسر کشور، تحریک فروش Ukulele در قاره آمریکای شمالی. این گردباد جاروب نیز از طریق اقیانوس اطلس به انگلستان.


خواست بزرگ پیانو Ukulele منجر به تولید Ukulele. در سال 1910، تنها سه سه تولید کننده اصلی پرتغالی بودند هنوز در Nunes مانوئل. سفارش برای او به مقابله بیش از حد بزرگ است. جوان ساموئل Kaialiilii Kamaka کارآموزی با مانوئل Nunes آغاز شد. رقبای جدید نیز تولید پیانو Ukulele که منجر به نوآوری Ukulele پیانو طراحی و کیفیت صدا پیوسته اند. یکی از رقبای Kumalae، افتتاح کارخانه جدید است که می تواند تولید پیانو 300 در هر ماه. با وجود رقابت، کسب و کار هنوز هم پر از دستورات است.


در سال 1915، رقبای قاره آمریکا نیز تولید پیانو Ukulele پیوست. Hawaiians بسیار عصبانی و ناامید است. از آنجا که این شرکت ها در قاره متحد ایالات می تراشیدند کلمات ساخته شده در هاوایی. Hawaiians مقابله و آنها طراحی شده مختلف علائم تجاری به توسط قانون محافظت می شود. Ukulele هاوایی پیانو تولید کنندگان مجاز به واژه "ساخته شده در هاوایی" در Ukulele. این تمایز پیانو Ukulele است که در جزایر هاوایی تولید می شود.


در دهه های 1920 آمریکا سرزمین اصلی تولید مانند گیبسون هماهنگی رگال، ملی Dobro و مارتین، هزاران Ukulele پیانو در مقادیر زیاد تولید. براساس طراحی ManuelNunes مارتین تولید شده Ukulele اول در سال 1916. بسیاری از Hawaiians مارتین Ukulele آن کیفیت صدا Ukulele خواستار ستایش.یک جفت:ساز موسیقی/بعدی:نه
  • QR CODE