رده محصول

محصولات ویژه

اخبار

مواد ساخته شده Ukulele
Dec 29, 2018

201811081448528322518.jpg شناخته شدهترین مواد برای ساخت Ukulele، نوعی از چوب چوب نادر Koa (هاوایی کوا) از هاوایی است که درختان آکاشی هاوایی دیده می شود (بخش بالای چوب سمت راست)، قهوه ای روشن، دانه چوب زیبا، خطوط شعله ای با درجه بالا.


این صدای خفیف مانند ماهجان است، اما فرکانس بالای آن بیشتر از ماهون است. Koa چگال تر از ماهان است، بنابراین تن روشن تر است و فرکانس پایین ضعیف تر است. با توجه به روغنکاری چوب، فرکانس بالا کمی تضعیف شده است. به طور خلاصه، تن Koa بیشتر بر فرکانس متوسط متمرکز است، فرکانس بالا صاف و فشرده است و فرکانس پایین واضح است اما ضعیف است. در مقایسه با دیگر جنگلها، پایه اصلی در تن Koa قوی تر، کمتر پویا و فشرده تر است. هنگامی که سخت بازی می کنید، کیفیت صدا شیرین است. صدا فقط پس از چوب برای چند سال پخش می شود. رنگ کمی روشن است، مثل گردو دارای روغن بیش از حد است، از گیتار آن استفاده کنید، رنگ قهوه ای تیره است و رنگ آن برای حفظ آن خاص نیست. با این حال، ظاهر پس از نقاشی نیز کاملا زیبا است.


آکواریوم هاوایی از برش ممنوع شده است و چوب آکاسیا واقعی در هاوایی در گذشته ذخیره می شود و قیمت گران تر می شود. بنابراین، luthiers در چوب آکاسیا در تایوان و کشورهای جنوب شرقی آسیا هدف قرار می دهد، و قیمت مردم را به پذیرش آسان است. صدای خوب یا بد است، واقعا گران است، هاوایی گران است یا نادر است، به طوری که کورکورانه در چوب باور نکنید، چوب بسیار مهم است اما چوب دستی کلید کلید است!  • QR CODE