رده محصول

محصولات ویژه

کنسرت Ukulele

گیلاس چوب 23 اینچ Ukulele

Ukulele در قرن نوزدهم به عنوان سازگاری با هاوایی از ماته پرتقال، یک ابزار کوچک مانند گیتار شناخته شد، که توسط مهاجران پرتغالی، عمدتا از Madeira و Azores، به هاوایی معرفی شد.
Send Inquiryچت کن

تاریخ Ukulele

Ukulele در قرن نوزدهم به عنوان سازگاری با هاوایی از ماته پرتقال، یک ابزار کوچک مانند گیتار شناخته شد، که توسط مهاجران پرتغالی، عمدتا از Madeira و Azores، به هاوایی معرفی شد. در اوائل قرن بیستم محبوبیت زیادی در ایالات متحده به دست آورد و از آنجا به لحاظ بین المللی گسترش یافت. تن و حجم ابزار با اندازه و ساخت و ساز متفاوت است. Ukuleles معمولا در چهار اندازه وجود دارد: سپرانو، کنسرت، تنور و باریتون. آنها یک بار در یک اندازه کنسرت رایج بودند، اما در حال حاضر اندازه تنور شبیه به Ukuleles تاروپ شش رشته است.

Ukuleles معمولا از چوب ساخته شده است، هرچند این نسخه ها تقریبا یا به طور کامل از مواد پلاستیکی یا دیگر ساخته شده اند. Ukulele ارزان تر به طور کلی ساخته شده از تخته سه لا یا چوب لمینیت، در برخی موارد با کمان ویولن و تار از یک چوب تن از قبیل صنوبر. Ukuleles گران تر از چوب های جامد مانند چوب ماهون ساخته شده است.

به طور معمول، Ukuleles شکل شکل 8 شکل شبیه به یک گیتار آکوستیک کوچک است.
این ابزارها معمولا دارای چهار رشته هستند؛ برخی از رشته ها ممکن است در دوره های زوج باشند، به این وسیله به مجموع 6 یا 8 رشته می پردازند. رشته ها در اصل ساخته شده از catgut بود. Ukuleles مدرن از رشته های پلیمری نایلون استفاده می کنند، با تغییرات زیادی در مواد مانند فلوروکور، آلومینیوم و Nylgut.People برای اندازه: 21 اینچ، 23 اینچ، 26 اینچ، 30 اینچ ساده شده است.

مشخصات فنی

شماره مدل: UKZB23

نام مورد: سوپرانو Ukulele گورخر لاجوردی

اندازه: 23 اینچ

رنگ: طبیعی

تکمیل: مات

MOQ: 300 عدد برای نصب

ماده

بالا: گورخر لاکی

سمت و پشت: گورخر لاجوردی؛

گردن: Okoume؛

انگشتی: RoseWood / Sythenic

پل: رزوود / سیتنییک

اتصال: با 5 خط ABS اتصال

رشته: آکویله رشته

مهره و زین: ABS

تصاویر محصول:

image001


بررسی کارخانه


image003

Hot Tags: چوب جباری چوب 23 اینچ، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، عمده فروشی، خرید، ارزان، قیمت، تخفیف
  • QR CODE