رده محصول

محصولات ویژه

سوپرانو Ukulele

 • آناناس سوپرانو Ukulele

  Ukes Pineapple - که در سال 1928 توسط خانواده Kamaka مورد محبوبیت قرار گرفت و مشابه با Ukuleles کنسرت است، اما با نگاه و صدای منحصر به فرد خود.
  شماره مدل: UKZBR21
  نام مورد: چوب گورخر چوب سوپرانو
  اندازه: 21 اینچ...
  بیشتر
 • جامد الیاف بالا و ماهونگ Ukulele

  مشخصات مدل شماره: UKSOM21 نام مورد: جامد صنوبر بالا soprano ukulele SIZE: 21 "Soprano Top: جامد الیاف عقب و جانبی: ملخ ملحفه: سیاه پایان: سایه گوش: Okoume پنبه: گردو یا تکنیک چوب مهره و زین: سر استخوان: رشته های استاندارد: Aquila وانت: NA
  بیشتر
 • قارچ جامد بالا و گل رز یوزپلنگ

  توضیحات محصول نام: یك كپس یك جامد و یك گل رز چوب شماره مدل: UKSR21 اندازه: Soprano 13 "(33 سانتی متر) 21" (53 سانتیمتر) مشخصات مواد 1. بدن: سیب جامد 2. جانبی و عقب: كاغذ كاری 3. گردن: Fingerboard: گل رز 5. رشته: Aquila Packing Material 1، Q TY: 10 PCS ...
  بیشتر
 • روکش Ukulele سوپرانو Sapele

  این ukulele جزء اصلی ورود به سطح برای بازیکنان جدید و علاوه بر بزرگ برای چاشنی بازیکن به دنبال اضافه کردن ukulele سوپرانو مقرون به صرفه، با کیفیت بالا، جذاب به مجموعه خود را است. هر کسی به دنبال گرفتن ارزش پول خود را در ابزار باید شروع با UKSS21.
  بیشتر
 • کاج اروپایی Soprano Ukulele

  این Soprano Ukulele دارای یک مهره ABS و زینتی، انگشت چوب کریستال هند و یک پایان قرمز زیبا است.
  بیشتر
 • صنوبر پنبه ی شکسته

  ارتفاع همیشه مورد نیاز در ساخت سازهای موسیقی است. Ukulele بالا پایان باید به استاندارد ساخت و ساز دقیق و کامل، صدای شیرین، گرفتن راحت و ثبات پایدار برسد. این واقعا نیاز به تلاش زیادی برای رسیدن به این استانداردها دارد.
  بیشتر
 • گورخر چوب سوپرانو Ukulele

  Ukulele چوب موسیقی ارتفاع، مناسب برای کودکان بزرگتر به بزرگسالان، راه عالی برای ساخت موسیقی، یادگیری آکورد، و آواز خوان همراه است.
  شماره مدل: UKZB21
  نام مورد: چوب گورخر چوب سوپرانو
  اندازه: 21 اینچ
  بیشتر
 • Ukulele سوپرانو چوب صنوبر گورخر

  ارتفاع موسیقی ساز شرکت با مسئولیت محدود حرفه ای کارخانه kalimba کاجون، و ukulele در چین بیش از 9 سال است. ما چوب صنوبر گورخر سوپرانو ukulele برای بسیاری از کشورها را تامین می کنیم، برخی OEM نام تجاری خود و برخی با نام تجاری ارتفاع ما. ما ukulele عمدتاً از جمله بچه های رنگارنگ...
  بیشتر
خوش آمدید به خرید و یا عمده فروشی تخفیف soprano ukulele برای فروش در اینجا از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای در چین است. کارخانه ما ارائه می دهد بهترین Ukulele سوپرانو سفارشی با قیمت ارزان است. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 • QR CODE